Světlo Boží

 

Pár slov k projektu "Světlo Boží"

Před lety jsem nastoupil na cestu transformace, pracoval jsem se svým vědomím, poznával světy mimo naše běžné vnímání a vše co jsem zažil a poznal mě bytostně změnilo. Naše civilizace zatím nedokáže tento spirituální rozměr bytí dostatečně vnímat, konstruktivně jej uchopit a přenést do běžného života.

Každý z nás porůznu tak jak dospívá a stárne, více či méně tyto věci pociťuje. Domnívám se, že vývoj lidstva tímto směrem je postupný a bohužel neprobíhá dostatečně rychle. Proto jsem se na přelomu roku 2018 rozhodl zcela opustit svůj dosavadní pracovní svět, který jsem do té doby nadšeně budoval a začal jsem naplňovat nový smysl svého života. Ten je, jak věřím v harmonii s vyšším kolektivním vědomím naší civilizace včetně souvislostí, jež dále prochází hlubinami nehmotných světů. Začal jsem pracovat na projektu Světlo Boží. 

Mým hlavním cílem je působit vědomě i podvědomě na naši společnost, a proto do našich svítidel vtěluji motivy podporující  duchovní růst a vztah k přírodě. Postupně pracuji na tom, aby se naše svítidla stala nosným médiem osvětových myšlenek a vjemů, které evokují a podporují vnitřní pochody směrem k objevení skutečné reality našeho světa. Světlo je pro mě nástrojem a zdrojem, který vše spojuje v jedno. Slovo „boží“ je pro mě symbolem nehmotných světů, ze kterých přichází tvořivá síla a inspirace do našich životů. Inspirace pro naši tvorbu a hlubší smysl života.

František Chmelík

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení