Pokud na odeslání spěcháte, napište do poznámky u produktu požadovaný termín doručení.

O nás

O NÁS

Jsme malá rodinná firma, která tvoří srdcem a s pokorou.

Vyrábíme světelné obrazy a stolní lampy, jenž dodají prostoru harmonii. Jsou jedinečnou dekorací,  výrobkem, ke kterému získáte blízký vztah a mohou být originálním dárkem přinášejícím radost.

Naše produkty jsou zdrojem příjemného světla a díky individuálně vybranému motivu vytváří prostor pro harmonii vašeho domova. Do každého designu vkládáme obrazy a tvary, které častokrát obsahují příběhy a představy našich zákazníků.

Do naší stálé nabídky přidáváme motivy, které podporují duchovní růst a vztah k přírodě. Společně chceme být součástí života mnoha lidí a vlastní činností měnit svět k lepšímu. Vyvoláváme radostné vzpomínky a do každého tmavého koutu přinášíme trochu inspirativní představivosti. Naše svítidla pohladí vaši duši. 

Svítidla vyrábíme z dřevěných polotovarů, více informací "zde". Dřevěné dekory navozují příjemnou atmosféru a mají schopnost snižovat úroveň stresu. Práce s tímto materiálem tak pro nás představuje jasnou volbu. Díky dlouhé životnosti (desítky let) se jedná o velmi ekologický výrobek, navíc lze všechny elektro komponenty snadno vyměnit. Věříme že naše obrazy budou svítit ještě našim dětem.

Podstatnou část výroby našich svítidel tvoří ruční práce. Každý kus se tak stává originálem. Svítidlo projde našimi rukami při vytlačování vyřezaných částí, samotném sestavování či osazování elektrokomponenty. Každému svítidlu věnujeme naši pozornost.

0000

Světlo je zásadní pro jakýkoli vnitřní prostor, neboť je prostředkem umožňujícím vidět naše okolní prostředí. Pocit z prostoru lze zcela proměnit změnou intenzity a barvy světla nebo umístěním samotného svítidla, což z něj dělá velmi mocný nástroj.

 

Jak to začalo...

Na počátku byla touha tvořit. 

Tvořit a podělit se o dílo s ostatními. Téměř 20 let jsme se učili a vytvářeli různé světelné dekorace, které jsme zpočátku vyráběli z odpadu, například z kovošrotu. 

00

Po těchto zkušenostech jsme došli k přesvědčení, že světlo a tvar patří k sobě. Kombinace barev, tvarů, stínů a odstínů inspiruje naši fantazii a pozitivně působí na naši náladu.

 Člověka kultivuje prostředí, jež ho obklopuje. Architektura, umění, světlo a tvar jsou nám blízké, a právě proto jsme začali naše svítidla vyrábět.

Poznámka: “Li-Go” je zkratkou slov Light a God, tedy “Světlo Boží”.

Poznámka 2: více o Světlo Boží”.