O nás

Li-Go je:

• originální český produkt
• neomezené množství designů a návrhů
• vhodný pro všechny typy interiérů
• zkušený a nadšený tým lidí

Vyrábíme vyřezávaná svítidla, která jsou jedinečnou dekorací, zářivým doplňkem každého interiéru, originálním dárkem a produktem, ke kterému získáte blízký vztah.

Naše produkty nejsou pouhým designovým doplňkem. Kromě energie světla a příjemného dekorativního prvku jakékoli místnosti vytváříme prostor pro jedinečnost a harmonii. Do každého designu vkládáme obrazy a tvary, které častokrát obsahují příběhy a představy našich zákazníků.
Vyvoláváme radostné vzpomínky, podporujeme rodinné hodnoty a do každého tmavého koutu přinášíme trochu inspirativní představivosti. Naše svítidla pohladí vaši duši.

Náš tým vznikl z přátelství a touhy po společné tvorbě hodnoty, kterou si člověk zapíše hluboko do své mysli. Společně chceme být součástí života mnoha lidí a vlastní činností měnit svět k lepšímu.

Jsme ekologičtí. Naše výrobky a jejich obaly jsou plně recyklovatelné. Pro barvení používáme výhradně kvalitní, certifikované a ekologické lazury a oleje vyhovující normě EN 71. Naše svítidla jsou vyrobena ze dřeva a dřevěných polotovarů z trvale obnovitelných lesů.
Dřevo má mnohé významné psychologické účinky mezi které patří například schopnost snižovat úroveň stresu. Práce s tímto materiálem tak pro nás představuje jasnou volbu.

Světlo je zásadní pro jakýkoli vnitřní prostor, protože je prostředkem umožňujícím vidět naše okolní prostředí. Pocit z prostoru lze zcela proměnit změnou intenzity a barvy světla nebo umístěním samotného svítidla, což z něj dělá velmi mocný nástroj.

 

Jak to začalo...

Na počátku byla touha tvořit. Tvořit a podělit se o dílo s ostatními. Téměř 20 let jsme se učili a tvořili různé světelné dekorace, ty jsme zpočátku vyráběli z odpadu, například z kovošrotu. 

 Člověka kultivuje prostředí, které ho obklopuje. Architektura, umění, světlo a tvar jsou nám blízké, a právě proto jsme začali naše svítidla vyrábět.

S týmem inspirativních lidí jsme před pár měsíci začali pracovat na konceptu Světlo Boží. Za krátkou dobu jsme se díky vám dostali mnohem dál, než jsme si vůbec představovali. Dnes pokračujeme jako Li-Go a připravujeme nové produkty, úžasné spolupráce a mnoho dalších překvapení. Děkujeme!

Slovo „boží“ je pro nás symbolem nehmotného světa. Světa, ze kterého přichází inspirace. Inspirace pro naší tvorbu a hlubší smysl života.

za tým Li-Go František Chmelík