Nejprodávanější produkty jsou skladem, pokud s odesláním spěcháte, kontaktujte nás na +420 603 554 589 nebo info@li-go.cz

Úprava svítidla na baterii včetně baterie

Kód: 4724/A. 4724/B. Zvolte variantu
1 000 Kč / ks 1 400 Kč / ks od 1 000 Kč / ks
Odesíláme do 7 pracovních dní Odesíláme do 7 pracovních dní Zvolte variantu
varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Úprava světelného obrazu od Li-Go včetně power banky 30 000mhA.

Vhoné pro větší svítidla svítidla od velikosti jedné strany alespoň 60cm. 

Pozor: lze objednat pouze s obrazem, nelze objednat samostatně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V případě, že nemáte k dispozici v blízkosti umístění svítidla vyvedenou 230V zásuvku, vývod ze stěny nebo Vám vadí viditelný přívodní kabel k zásuvce, je ideálním řešením svítidlo s vlastní baterií/powerbankou o kapacitě 30 000 mAh. Baterie vydrží napájet svítidlo několik dní. Počítá se s několikahodinovým večerním svícením. Vše v závislosti na nastavené intenzitě jasu a velikosti svítidla. K nabíjení baterie lze použít běžnou USB (telefonní) nabíječku s minimálním nabíjecím proudem 2A. Baterie/ powerbanka je nasunuta z boku svítidla. Baterii lze jednoduše vysunout aniž by se svítidlo sundalo ze stěny.

 OBR PRO ESHOP
VARIANTY SVÍTIDLA:
 
A. BEZ MOŽNOSTI DÁLKOVÉHO OVLÁDÁNÍ, svítidlo je ovládáno dotykovým stmívačem, ten je osazen z boku svítidla.
 
B. SVÍTDLO S DÁLKOVÝM OVLADAČEM, Tuto variantu je možné ovládat/stmívat jak tlačítkem na boku svítidla tak dálkovým ovladačem. 
 

 

DOPORUČUJEME:
Pokud svítidlo využíváte častěji, je možné přikoupit druhou baterii, která může být vždy připravená, nabitá. Baterie pak jen vyměníte a svítidlo může svítit bez přerušení. Baterie je univerzální powerbanka a můžete ji použít v domácnosti či při cestování. Náhradní baterii lze přiobjednat  "Příslušenství" POZOR: každá varianta svítidla má jiný typ baterie.

 
POZOR: Na baterii či akumulátor, které mohou být součástí produktu, se vztahuje doba životnosti v délce šesti měsíců, protože se jedná o spotřební materiál.