Pokud na odeslání spěcháte, napište do poznámky u produktu požadovaný termín doručení.

"Jin Jang" lampa 20x22cm

1 359 Kč / ks
NA SKLADĚ NA SKLADĚ Zvolte variantu
provedení povrchu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Obrazová lampa je spojením decentního osvětlení  a vyřezaného motivu. Lampa má dvě stěny které jsou osvíceny různýmy odstíny světla, to vytváří užasnou světelnou atmosféru.

Lampa může být také krásným praktickým dárkem. Lampu lze také vyrobit dle Vašeho zadání a to buď z fotografie nebo nám napište svou představu "zde"

Tento výrobek obsahuje světelný zdroj s třídou energetické účinnosti "G"

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lampa využívá:

Obrazová LED lampa má podsvícenou přední i zadní stěnu. Ze zadu je lampa otevřená a světlo se  tak šíří do prostoru a decentně osvětlí interiér. Ideálně pokud lampu umístíte 5-20 cm od stěny. Lampa je osazena LED diodami a napájena externím zdrojem napětí na 12V do zásuvky. Součástí svítidla je otočný stmívač a zdroj. 

Součástí svítidla:

 • Otočný stmívač/vypínač
 • Zásuvkový zdroj do sítě 230V

Další možné příslušenství: K lampě můžete přiobjednat úpravu RGB tedy s volitelným barevným podsvícením. Zároveň získáte dálkové ovládání a možnost ovládat lampu přes mobilní telefon. Součástí je také časovač, ten umožní vypnutí/zapnutí dle vašeho nastavení. Více info zde:SMART RGB

 

ÚPRAVA ROZMĚRU/ GRAFICKÉHO MOTIVU: Svítidlo je možné vyrobit i v jiném rozměru, například 31x31cm nebo jako obraz .  Požadovanou úpravu vepište do poznámky k produktu nebo nás kontaktujte na emailu info@li-go.cz

PROVEDENÍ POVRCHU:

 • Bříza je sametově matná, má hladký povrch s velmi jemnou kresbou dřeva a téměř žádnými suky. Díky velmi světlému provedení vytváří výrazný kontrast s řezanou černou hranou
 • Dub A má povrch s jemnou strukturou (reliéf) dřeva, polomatný. Odstín řadíme mezi světlejší. Suky jsou tmavé, výrazné a vystupují z jemné kresby dřeva.
 • Dub B má povrch s jemnou strukturou (reliéf) dřeva, polomatný. Odstín je medový, pokud na něj dopadá přímé slunce je více žlutý. Kresbou dřeva probíhají jemné černé linky, jedná se o nejoblíbenější odstín. Doporučujeme, pokud výrobek kupujete jako dárek (překvapení). 
 • Ořech má povrch s jemnou strukturou (reliéf) dřeva, polomatný. Tmavý odstín, kresba dřeva příliš nevystupuje, odstín je hnědý včetně suků. Na ořechu příliš nevyniká řezaná (černá) hrana.
 • Černá s patinou, povrh je hladký a matný, připomíná žíhaný kovový plech, šedivý povrch je také podobný antracitu, skvěle ladí k černým odstínům (například nábytku).

 

Materiál/Nosná deska:

 • Tradiční lisovaná MDF deska 8mm.  Vyrábí se suchou cestou, rozsekáním zbytků tvrdého a měkkého dřeva do dřevěných vláken, které se díky obsahu ligninu* vhodně zkombinují s voskem a pryskyřicovým pojidlem. Poté se za vysokého tlaku a teploty na formují do desek. Výhoda je dobrá pevnost a výborná opracovatelnost .Na desku je nalisován dekor - povrch který je v provedení různých dřev, textur nebo čistě bílém. Povrch se snadno ošetřuje, odolává vlhku či přímému slunci (UV záření). 
 • Naše MDF desky jsou vyráběny v souladu s evropskou normou EN622, a jsou dodávány pouze od evropských dodavatelů s certifikací FSC.
 • MDF -na rozdíl od dýhovaných nebo překližkových desek je materiál bez defektů, nekroutí se, nepopraská, odstín nebledne ani netmavne.

Ekologie:

 • Díky dlouhé životnosti (desítky let) se jedná o velmi ekologický výrobek, navíc lze všechny elektro-komponenty snadno vyměnit. Věříme že naše obrazy budou svítit ještě našim dětem.
 • Dřevo ze kterého jsou desky vyrobeny je nejudržitelnější stavební materiál – obnovitelný zdroj který ukládá obrovské množství uhlíku. Nekácí se zbytečně žádné stromy, desky obsahují až 65% zbytků z pilařské výroby a z 87% se jedná o materiál z obnovitelných zdrojů. 

ENERGETICKÁ NÁROČNOST: Naše svítidla jsou velmi úsporná. Nedá se u nich sice pracovat či pohodlně číst knížku, relaxovat ale můžete celé dny a to s minimální uhlíkovou stopou ze spotřebované elektrické energie.  Změřili jsme reálnou spotřebu na wattmetru. Při svícení denně 8 hodin denně (při max. rozsvícení) jsou měsíční náklady na elektrickou energii 1,50Kč (počítáno z max. zastropované ceny elektřiny).

LED osvětlení: LED pásky jsou osazeny kvalitními LED čipy San'an SQ (super quality) s životností min 50 000h při plném jasu. Pokud se Vám LED pásek přeci jen poškodí, například při manipulaci, rádi Vám LED pásek vyměníme. Na osvětlení poskytujeme záruku 5 let!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Obrazové lampy v kruhu
Dekor: podle výběru varianty
Barva dekoračního světla: extra teplá bílá a denní bílá
Příkon/napětí/proud: 2,4W/12V/0,15A
Umístění: na vodorovnou plochu
Rozměry (v x š x h): 20x22x4,5cm
Materiál: dřevovláknitá deska
Ovladač: otočný stmívač
- vstupní napětí zdroje: 100-240V AC
- výstupní napětí/proud zdroje: 12V DC/1A
- výkon zdroje: 12W
Váha: 0,6 kg
Třída krytí (IP): IP20 - není voděodolný
Elektrická ochrana: třída II
Energetická třída světelného LED zdroje: G
Vyměnitelný světelný zdroj: ano