Pokud na odeslání spěcháte, napište do poznámky u produktu požadovaný termín doručení.

Úprava svítidla na baterii včetně baterie 10Ah/30Ah

Kód: 4724/10A 4724/30A 4724/30A2 Zvolte variantu
100 Kč / ks 1 000 Kč / ks 1 400 Kč / ks od 100 Kč / ks
Vyrobíme do 1 týdne Vyrobíme do 1 týdne Vyrobíme do 1 týdne Zvolte variantu
varianta úpravy svítidla
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

V případě, že nemáte k dispozici v blízkosti umístění svítidla vyvedenou 230V zásuvku, vývod ze stěny nebo Vám vadí viditelný přívodní kabel k zásuvce, je ideálním řešením svítidlo s vlastní baterií(powerbankou). Podle velikosti svítidla je potřeba  vybrat variantu s baterií 10Ah nebo 30Ah.

Svítidlo je možné alternativně napájet i ze sítě (více informací o této možnosti naleznete dále v popisu).

Pozor: lze objednat pouze s obrazem, nelze objednat samostatně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V nabídce jsou dvě varianty baterií:

  • 10Ah baterie do malých obrazů do max. rozměru 42x50cm nebo 30x60cm/osazeno 8led segmentů
  • 30Ah baterie do větších obrazů, max. velikost 120x60cm/osazeno 32led segmentů

Popis jednotlivých variant.

Baterie 10Ah vydrží napájet svítidlo několik dní. Počítá se s několikahodinovým večerním svícením. Vše v závislosti na nastavené intenzitě jasu a velikosti svítidla. Při i snížené intenzitě světla baterie vydržela cca 48hodin.

 

Ovládání svítidla s baterií 10Ah: Nastavení jasu svítidla se provádí pomocí otočného dimmeru. Vypnutí či zapnutí provedeme tlačítkem umístěným na straně powerbanky, která je nasunuta z boku svítidla.
K nabíjení baterie lze použít běžnou USB nabíječku s minimálním nabíjecím proudem 1A. Baterii lze vyjmout aniž by se svítidlo sundalo ze stěny. 

Alternativní napájení obrazu s baterií 10AhPřipojení ke zdroji přes USB nabíječku 5V/2A. Světelný obraz je možné napájet pomocí USB prodlužovacího kabelu, kterým propojíme USB nabíječku min 5V/2A. Tuto variantu využijete pokud nemáte k dispozici nabitou baterii. Jedná se spíše o nouzové připojení, protože obraz nemá ideální světelný výkon- důvodem je slabý USB 5V zdroj. USB Zdroj a prodlužovací kabel není součástí a je možno jej zakoupit v "Příslušenství". 
 

Baterie 30Ah vydrží napájet svítidlo několik dní. Počítá se s několikahodinovým večerním svícením. Vše v závislosti na nastavené intenzitě jasu a velikosti svítidla. Při měření výdrže baterie jsme použili obraz o rozměru 110x50cm a intenzitu svitu 50%, baterie vydržela cca 70hodin. Při intenzitě svícení 100% byla výdrž baterie 40h. 120x60cm/110x90cm vydrží baterie cca 30h proto doporučujeme zakoupit druhou baterii.

K nabíjení baterie 30Ah lze použít běžnou USB (telefonní) nabíječku s minimálním nabíjecím proudem 2A. Baterie(powerbanka) je nasunuta z boku svítidla. Baterii lze jednoduše vysunout aniž by se svítidlo sundalo ze stěny, viz. obrázek. 

 
OVLÁDÁNÍ SVÍTIDLA: Svítidlo s baterií 30Ah je možné ovládat/stmívat jak tlačítkem na boku svítidla, tak dálkovým ovladačem. Pozor- funkce dálkového ovladače je omezena, nejdříve musíte obraz aktivovat tlačítkem na baterii, až po té lze obraz vypnout či přidávat a ubírat jas dálkovým ovladačem. Baterie se po vypnutí obrazu přepne do úsporného režimu a pro následné rozsvícení je znovu nutné stisknout tlačítko na baterii. K automatickému odpojení baterie při vypnutí svítidla dochází proto, aby nebyla baterie vybíjena přijímačem dálkového ovládání. Obraz je osazen přijímačem dálkového ovládání, Dálkový ovladač není součástí. 

 

ALTERNATIVNÍ MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ SVĚTELNÉHO OBRAZU S BATERIÍ 30Ah K ELEKTRICKÉMU ZDROJI :

1.Základní připojení k powerbance 5V/2A. Regulace jasu 50-100%, Některé funkce dálkového ovladače jsou omezeny. Intenzita jasu je optimalizována pro napájení z baterie, tzn. max. jas je nastaven asi na 80%. Baterie je součástí. Pokud potřebujete dálkový ovladač je třeba ho dokoupit "zde".

 2. Připojení ke zdroji 12V/3A. Světelný obraz je možné napájet i pomocí externího zdroje, k čemuž nepotřebujete baterii. Konektor je zabudovaný ve svítidle, pro tuto variantu se tedy můžete rozhodnout kdykoli v budoucnu. Tuto variantu využijete, pokud chcete mít obraz trvale připojen a nechcete již napájení z baterie používat. Díky tomu svítí obraz +20% a eliminována jsou též omezení dálkového ovladače. Stmívat lze v rozmezí 1-100%. Ideálním řešením je skrytí přívodního kabelu pod omítku. Zdroj a prodlužovací kabel není součástí a je možno jej zakoupit v "Příslušenství". Konektor pro připojení je umístěn nad slotem pro baterii.

 3. Připojení ke zdroji přes USB nabíječku 5V/2A. Světelný obraz je možné napájet pomocí USB prodlužovacího kabelu, kterým propojíme USB nabíječku min 5V/2A. Tuto variantu využijete pokud nemáte k dispozici nabitou baterii. Jedná se spíše o nouzové připojení, protože obraz nemá ideální světelný výkon- důvodem je slabý USB 5V zdroj. USB Zdroj a prodlužovací kabel není součástí a je možno jej zakoupit v "Příslušenství".

 

 

DOPORUČUJEME:
Pokud svítidlo využíváte častěji, je možné přikoupit druhou baterii, která může být vždy připravená, nabitá. Baterie pak jen vyměníte a svítidlo může svítit bez přerušení. Baterie je univerzální powerbanka a můžete ji použít v domácnosti či při cestování. Baterie se nabíjí až 24h. Náhradní (druhou) baterii lze přiobjednat  "Příslušenství"

UPOZORNĚNÍ: Svítidlo je dozadu otevřené (nemá zadní desku), díky tomu světlo vyzařuje i do stran. Je potřeba mít na paměti, že přes prořezané části mohou být viditelné některé nedostatky na stěně. Stěna nemusí být bílá a není ani problém, pokud je rovnoměrně pórovitá (např. nějaký hrubý štuk).
 
PŘÍDAVNÉ SVĚTLO: Ke svítidlu není možné objednat přídavné světlo. Důvodem je vysoká spotřeba světelného zdroje.
POZOR: Na baterii či akumulátor, které mohou být součástí produktu, se vztahuje doba životnosti v délce šesti měsíců, protože se jedná o spotřební materiál.